Skip Navigation Links

Rodinné domy na klíč od společnosti VanCL s.r.o.

 

Jedno známé pořekadlo říká, že muž musí v životě postavit dům, zasadit strom a zplodit syna. Dnes to však není tak horké, a proto se můžete zejména s výstavbou domů obrátit na odborníka. Výstavba rodinného domu od specializované stavební firmy je rychlejší, pohodlnější a ve finále i levnější než stavba domu svépomocí.  Proto se i vy můžete brzo dočkat bydlení ve svém.

Stavba domu na klíč vám ušetří mnoho energie

Také toužíte po vlastním rodinném domu? Jsou dvě cesty, jak jeho stavbu realizovat - jednodušší a složitější. Tou složitější je výstavba rodinného domu svépomocí, kdy musíte zařídit spoustu věcí a nejedná se pouze o materiál. Vyřídit musíte stavební povolení, přívod plynu, vody...už to vás může stát opravdu hodně sil. A kde máte výpočet potřebného stavebního materiálu a čas, který stavbou ztratíte? Mnoho rodin takto prováděná stavba zatěžuje, ať už po fyzické, psychické nebo finanční stránce. A proto může být lepším a výhodnějším řešením svěření výstavby domu odborné firmě, která za vás zařídí prakticky vše potřebné, na vás tak zbude jen průběžná kontrola prováděných prací.Stavba rodinného domu - Van CL Česká Lípa

Proč svěřit stavbu rodinného domu profesionálům?

Jediné co potřebujete předtím, než požádáte odbornou stavební společnost o stavbu domu je pozemek, na kterém se bude stavba realizovat. Pak už jen stačí naplno vyslovit svá přání, v katalogu si vybrat typ domu a vše ostatní přenechat odborníkovi. Žádné větší starosti a zařizování - to je asi hlavním důvodem k tomu nechat si dům na klíč postavit odbornou firmou. Ta vám sestaví kompletní projekt domu podle vašeho individuálního přání, provede cenovou kalkulaci - rozpočet (nejlevnější není vždy nejlevnější) a vyřídí všechny pochůzky, které se stavbou souvisí. Stavba je provedena v dohodnutém časovém termínuza dohodnutou cenu a se zárukou.

Jak vybrat společnost pro stavbu vašeho RD?

Jak vybrat společnost pro stavbu vašeho domu? Orientujte se podle referencí společnosti i podle nabídky jejich služeb. Kvalitní a praxí prověřená společnost vám věnuje vždy dostatek času a vyslechne si váš požadavek. Dobrá společnost vás nenechá čekat, a proto si můžete brzo užít bydlení ve svém. Pokud se rozhodnete pro nás, můžeme vám zaručit nový dům bez zbytečných průtahů a prodražení. Tak neztrácejte čas na stavbě, prožijte  ho v hotovém domě!

Fotogalerie:


 

Stavba rodinného domu - Van Cl Česká Lípa Nový luxusní rodinný dům z ytongu - Česká Lípa
 

Kde působíme

  • Liberec
  • Jablonec nad Nisou
  • Ústí nad Labem
  • Mladá Boleslav
  • Praha
  • Turnov
  • Nový Bor
  • Rumburk a Varnsdorf
  • Děčín
  • Hradec Králové

a další města v severních a středních Čechách v tomto okruhu. Pro více informací nás kontaktujte zde. 

 

AKTUALITY

22
22.02. 2018
Specializovaný web Brizolit.eu
Spustili jsme pro vás specializovaný web, který zaměřuje na břizolitove omitky. Najdete zde i krátké video z našich realizací.

15
15.03. 2017
Čištění fasád
Jaro je ideální čas na údržbu stavby. My jsme pro Vás připravili novou službu - čištění fasády. Přečtěte si proč takové čištění je důležité a zda je vhodné i pro vás.

02
02.12. 2016
Dotace z progamu Nová zelená úsporám a IROP
Zajímává možnost využití dotací pro rekonstrukci bytového, nebo rodinného domu? Přečtete si náš nový článek o této problematice.

02
02.03. 2015
Brizolitová omítka od nás
Od letošního roku nově v nabídce brizolitové omítky. Více se o nich dočtete zde.

01
01.05. 2014
Výprodej strukturálních omítek
 Výprodej skladových zásob strukturálních omítek, pro více informací nás kontaktujte http://www.zatepleni-vancl.cz/Kontakt.aspx

01
01.01. 2014
Programy SFRB pro rok 2014
 Podle schváleného rozpočtu na rok 2014 je připraveno 1,32 mld. Kč na programy pro podporu bydlení.
Přesný výčet naleznete na www.sfrb.cz/o-sfrb/aktualne/


05
05.12. 2012
Schválení programu Panel 2013 +
Vláda dnes schválila nařízení vlády, podle kterého bude Státní fond rozvoje bydlení poskytovat nízkoúročené úvěry na opravy a modernizace bytových domů. Více zde...

27
27.11. 2012
Nová zelená úsporám
Ministerstvo životního prostředí dnes představilo návrh programu Nová zelená úsporám, kterým se bude zabývat vláda, která jeho výslednou verzi bude také schvalovat.
Více zde